Nieruchomości


APARTAMENT NA SPRZEDAŻ:


Apartament z widokiem na morze dla wymagających położony w porcie Kołobrzeskim w strefie uzdrowiskowej w bezpośrednim otoczeniu promenady, latarni morskiej i urokliwego parku nadmorskiego. W dalszym otoczeniu kołobrzeskie molo oraz zespół basenów z bazą zabiegową.

http://kolobrzeg.spacerem.pl/inwestycje/rynek-wtorny/mieszkanie-na-sprzedaz-morska/salon.html


Luksusowy apartament na drugim piętrze o łącznej powierzchni ca.150m2 składający się z dwóch samodzielnych lokali mieszkalnych. Standard: sauna wraz sanarium, wanna narożnikowa, kabina natryskowa, dwustronny kominek w stylu angielskim, ogrzewanie podłogowe, podłogi marmury greckie, ściany gładzie gipsowe, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne drewniane lite z mahoniu afrykańskiego typu "Weler", stolarka okienna "Kömerlling" indywidualna zabudowa kuchni meblami włoskimi.

     

        

        

        

  


Obecny układ funkcjonalny: cztery sypialnie, salon kąpieli z sauną, osobno wc, garderoba, pomieszczenie gospodarcze-garderoba, salon z aneksem kuchennym wraz z oranżerią o łącznej powierzchni 65 m2, dwie oszklone oranżerie, dwa balkony, komunikacja. Możliwość adaptacji apartamentu na dwa samodzielne mieszkania pod wynajem (przygotowany stan prawny - dwie osobne księgi wieczyste - pełne prawo własności). Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na parterze, schowek na klatce schodowej. Dodatkowo w cenie garaż o powierzchni 15 m2 w podziemiu. Możliwość podpisania umowy na wynajem apartamentu z operatorem - gwarantowany zysk . Wydanie - 2 miesiące po umowie sprzedaży.